Prosinec 2011

Přání

25. prosince 2011 v 21:27 | majíTelka |  Vánoce - dekorace apod.
jelikož se teď věnuju více mému druhému blogu , tak bych vám všem už teď chtěla popřát šťastný nový rok plný pohody, lásky a úspěchů jak ve škole tak v práci a hlavně ať je ten další rok 2012 lepší než ten který si teď ,,dožíváme" :) a (druhé ) hlavně si pořádně užijte ten poslední den v roce ... já jsem taky ještě nezletilá a nemám ani občanku, ale věřte že i bze ní se dá konec roku a začátek roku druhého parádně oslavit :)

PS: neříkejte, že i když vám ještě nebylo ani 15 že jste si nějakého toho alkoholu ani necucli ? :) neříkám, že z vás musí být hned ochlastové, ale že se dají prožít ty poslední dny v roce i jinak než popíjením :D

Nový blog 2.

21. prosince 2011 v 20:26 | majíTelka |  Ostatní ...
Čau :)
jak už možná někteří víte, tak mám nový blog který mám taky zaměřený ( ale z malé části ) na korálky... je zaměřený i na mé výtvory co se týká nehtů a je tam i něco jako můj deníček akorát jsem články nazvala Co dnes a pak? Mám ho založený asi od 9.12. 2011 a mám zatím celkem malou návštěvnost. Píšu celkem protože doufám, že návštvnost bude větší :)
Takže bych vás tímto na můj druhý blog chtěla pozvat a nabídnout vám, denně nové články - deníček , nehty apod. Blog je www.toayenkoralky.blog.cz :)

Návštěvnost 12.12.-19.12. 2011

19. prosince 2011 v 21:14 | majíTelka
Návštěvnost za minulý týden tady :
Pondělí -> 44
Úterý -> 45
Středa -> 47
Čtvrtek -> 45
Pátek -> 45
Sobota -> 58
Neděle -> 50
-------------------------------
CELKEM -> 334

Není to nic moc, ale dlouho jsem na blog ,,kašlala" :)

Prosím :)

19. prosince 2011 v 19:24 | majíTelka
Zapojila jsem se do Vánoční soutěže na facebooku , a byla bych samozřejmě moc ráda kdyby jste mě podpořili laikem k mé společné fotce výrobků :) Odkaz je zde , doufám že mě podpoříte a hlasy samozřejmě oplácím, stačí napsat do komentářů kde ;) Díky

PNG srdíčka za bleskovku

19. prosince 2011 v 18:04 | majíTelka |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Tady jsou png srdíčka za bleskovku pro :
Nancy
Xcolorkax
a pro rupert´s girl

Doufám, že se vám srdíčka líbí :) není to ještě žádná nádhera,ale k zahození to taky není :)

Černo-bílý náhrdelník

19. prosince 2011 v 17:33 | majíTelka |  Korálky
další fotka je tato :) taky je to vyrobené z balíčku korálků, které jsem vyhrála .... Líbí se vám ??


Perleťové náušnice

19. prosince 2011 v 17:30 | majíTelka |  Náušnice
Dlouho jsem nepřidávala fotky, ale dneska pro vás dvě mám :) první jsou náušnice z balíčku korálků které jsem vyhrála


Vyhlášení Vánoční soutěže

18. prosince 2011 v 21:45 | majíTelka |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Máme tady konec soutěže! Nejprve k cenám, první místo budou zaslané korálky a diplom, druhé místo diplom + png srdíčko a třetí místo jsem se rozhodla ohodnotit trochu více a to tak že třetí dostane diplom + reklamu na mém blogu.
A výherkyní Vánoční soutěže se stává............................................................................................................................................................................................................... TERRY !!! s výrobkem fantazie snů ! Gratuluji !!! Na druhém místě se umístila Jana s výrobky ze slaného těsta a na třetím místě Nancy s andělem. Všem gratuluji a napište si do komentářů co chcete na diplom a jana co chce na png srdíčko :)

splnění mého snu !

18. prosince 2011 v 20:39 | majíTelka |  Vánoce - dekorace apod.
Dneska se mi splnil sen mých snů...! No zas tak velký sen to nebyl,ale jeden z největších ano. Přála jsem si,abych se ještě tento rok dočkala rána kdy se probudím a venku bude sníh. No a dneska se můj sen vyplnil. Už včera tak trochu sněžilo, bylo to úžasné,ale za chvilku to ztálo... ale když jsem se ráno probudila, byla jsem nadšená :) určitě to znáte, ten pocit když vás něco hrozně nadchne :) Ale odpoledne to stejnak skoro všecko ztálo, ale i tak ...
Samozřejmě to nebyla jediná věc která mě dneska nadchla, možná že jste četli v některém z mých předchozíh článcích, že můj taťka je v nemocnici kvůli slepáku, byl na JIP a tam jsem nemohla jelikož mi ještě nebylo 15! Zatracený věk ! Ale dneska, když se brácha vrátil z návštěvy taťky, tak nám oznámil, že by se taťka měl zítra ,,přestěhovat" na normální oddělení, na které můžu jít a konečně ho po 6ti dnech uvidím! Ani nevíte jak jsem šťastná :)
To je myslím,že pro dnešek všecko... musím se jít ještě aspoň na chvilku učit češtinu ať to zítra neprojedu :) Tak se mějtě krásně :)

Bleskovka ...

17. prosince 2011 v 20:19 | majíTelka |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
připravila jsem další bleskovku :) už fakt nevím jaká to je takže číslo pro dnešek vynechám.. mám pro vás pár otázek, ti kteří je zodpoví do komentářů dostanou PNG srdíčko.. takže odpovídejte co nejrychleji a beru jen první 3 a musíte si napsat co na to srdíčko chcete !!!

1) Ahojky, jak se máš?
2) Sněžilo u vás dneska? Jestli ne-chtěla by jsi aby sněžilo?
3) Máš už nakoupené dárky?
4) Kdy zdobíte stromeček ?
5) nezapomeň napsat co na srdíčko !

Vánoční výrobky z fima - příprava

17. prosince 2011 v 15:46 | majíTelka |  Vánoce - dekorace apod.
Dneska plánuju vyrobit nějaké výrobky z fima, s Vánoční tématikou, asi se podívám na internet abych měla nějakou tu inspiraci a pak hurá do tvoření :) Doufám, že stihnu do příštího týdne přidat fotky

snííh !

17. prosince 2011 v 15:43 | majíTelka |  Vánoce - dekorace apod.
Asi před dvěmi hodinami jsem byla jako v extázi že začalo sněžit... ale teď? Zase přestalo... pěkně si s náma to počasí hraje, ale já takovouhle hru snadno vyhraju a začne sněžit to vám říkám !! :D Nevm ještě jak to udělám, ale to se nějak vymyslí :)
A u vás sněžilo ??

png srdíčko 3

17. prosince 2011 v 9:17 | majíTelka |  Novinky
Udělala jsem zase další png srdíčko.... omlouvám se, ale včera jsem jela se sestřenkou do Frýdku nakupovat skoro hned po škole a pak jsem večer pekla kokosky , takže jsem neměla moc času :)
Tentokrát je to srdíčko s vánočním obrázkem, jelikož za týden už tady máme Štědrý den ....


PNG srdíčko 2

15. prosince 2011 v 21:12 | majíTelka |  Novinky
Nějak mě to chytlo a udělala jsem i druhé srdíčko, ale tentokrát s mým celkem oblíbeným zpěvákem MIKA :) Tady ho máte :


PNG srdíčko

15. prosince 2011 v 20:54 | majíTelka |  Novinky
Tady máte moje první PNG srdíčko .. je to celkem makačka a piplačka, ale udělala jsem to :) ale za pomocí blogu a článku http://nissy-graphic.blog.cz/1106/navod-na-png-srdce kdo neví jak na png srdíčko tak se tady určitě podívejte

Má to ještě nějaké svoje mouchy, ale co už :)

Postřehovka 1.

15. prosince 2011 v 20:12 | majíTelka |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Máme tady první postřehovku ! Napíšu tady tedy nějaké slovo + možná obrázek a 3 první komentáře s tímto slovem dostanou diplom, až budu umět dělat PNG srdíčka tak budou ty, ale zatím jsem na to nepřišla, jelikož všude píšou ať to udělám v PhotoFiltre studio jenže z něho to pak nejde nahrát na blog takže jsem jaksi v koncích :)


Dnešním slovem je MUCHOMŮRKA (nezapomeňte si napsat co na diplom) takže komentujte co nejrychleji ! :D

nový blog

9. prosince 2011 v 17:36 | Toayen
pokušení zvítězilo a nový blog jsem si založila, bude taky o korálcích, ale taky o mých pořízených fotografiích, které si myslím že stojí za to ukázat, nejsou nijak úzasné, ale i tak ... :) blog je www.toayenkoralky.blog.cz

smazat ?

9. prosince 2011 v 17:07 | Toayen
Napadlo mě , že bych tento blog smazala nebo na něj prostě už nechodila, a založila bych si nový, který by byl taky o korálcích ... na blogu bych výrobky i prodávala a i je jaksi ,,prezentovala " :) Prosím napište jestli by jste navštěvovai ten můj nový blog, a jestli by jste to uvítali kdybych ty výrobky i prodávala a bylo by to na blogu i jaksi stylovější ( nebo jak to mám napsat ) . A ještě poprosím SBčka aby napsaly komentář jestli by chtěly být nadále sb :) díky

Mikuláš :D

5. prosince 2011 v 20:38 | majíTelka |  Vánoce - dekorace apod.
tak co .. byl u vás už Mikuláš ? :) U nás tento rok nebyl, jelikož to už naše známé kteří vždycky chodili nebaví :) ale mamka si to vymysela i tak jak nám dát ,,nadílku,,
Co jste dostali a přišel k vám Miki a čert a andělem ? :)

1. článek VD - dekorace v podobě svíček na štědrovečerní stůl

4. prosince 2011 v 14:45 | majíTelka |  Vánoce - dekorace apod.
První článek o vánočních dekoracích se bude týkat dekorací na štedrovečerní stůl. Mám 2 tipy které jsem našla na internetu a jeden tip, který mě napadl včera večer.
1. dekorace : vyšší svíčka omotaná skořicí -> tahle dekorace je známá, ale hodně pěkná a jednoduchá, budete potřebovat -> vyšší svíčku jakékoliv barvy, skořici v celku a drátek. Myslím že podle obráku jde poznat jak má výsledek vypadat a jak by jste měli svíčku skořicí ozdobit.


2. dekorace : svíčka v pomeranči -> tahle dekorace se mi taky moc líbí, ale nepodařilo se mi to zprávně udělat, budete potřebovat -> půlku vydlabaného pomeranče, svíčku jakékoliv barvy ( musí aspoň trochu zapadat do pomeranče) a hřebíček. Tady taky myslím není nutné psát postup :)


3. dekorace : vlastní barevné čajové svíčky -> svíčky které vidíte na fotkách jsem dělala včera večer a ještě dneska dopoledne, myslím že je to dobrý způsob jak si udělat svou čajovou svíčku, jelikož si jí můžete udělat barevnou jakou chcete, budete potřebovat -> 2 obyčejné bílé čajové svíčky, starou lžičku, barevnou svíčku kterou už nikdo nepotřebuje, nůž a zápalky. Postup -> z jedné bílé čajové svíčky vytáhneme i s plíškem který je na konci knotu knot a bílý vosk odložíme a knot s plíškem necháme v šedékm kalíšku který nám zbyde, barevnou svíčku si nakrájíme na malé kousky které budeme posupně dávat na lžičku a roztápět nad rozsvícenou svíčkou, když se nám vosk roztopí tak ,,zalejeme,, knot v šedém kalíšku. Toto opakujeme dokud se nám kalíšek nezaplní. Je důležité aby na knotě zůstal plíšek jelikož takhle ten knot nemusíte přidržovat když ho zalíváte voskem.


Doufám, že aspoň některý z těchto výrobků si doma vyzkoušíte a ozdobíte si tak vánoční stůl :)