Listopad 2011

Vánoční soutěž - hlasování

28. listopadu 2011 v 16:05 | majíTelka |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Máme tady začátek Vánoční soutěže... zůčastnily jse 3 slečny s pěknými výrobky z korálků a slaného těsta. Hlasovat se bude jak jsem už říkala , na stránce Vlastnoručně vyrobené doplňky na facebooku. Tady máte odkaz : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.296871610336184.71109.203854682971211&type=1 ta fotografie s největším počtem ,,laiků,, zvítězí !! :D Hodně štěstí a začínejte si shánět hlasy :) A zapoměla jsem připomenout,že se bude do hlasů počítat i anketa pod tímto článkem, takže hlasujte i tady :) A výhra budou asi zaslané korálky ...
Terry :

Nancy :
Jana :

Upozornění !

25. listopadu 2011 v 19:06 | majíTelka |  Ostatní ...
Mám pro vás důležité upozornění ! Soutěž začne až 28. 11. 2011 jelikož mám zítřek hrozně nabitý, a v neděli plánuju učení do školy.. protože jindy asi nebude čas. Takže můžete ještě posílat vaše fotky, a popisky těch fotek do Vánoční soutěže ! Uporozňuji, že se fotka musí týkat Vánoc, a posílejte jí na mail fimo-cernit@seznam.cz :)

Novinka 12.

22. listopadu 2011 v 15:17 | majíTelka |  Novinky
Toto je ,,přípravný,, článek o článku a rubrice Vánoce - dekorace apod.
nedávno jsem tuhle rubriku vytvořila, aby byl tento blog užitečný i pro výrobu vánočních dekorací třeba z papíru apod. každý třeba z fimem , korálky atd. nedělá, ale s papírem určitě každý někdy něco vytvářel, proto papír. Budou se ale objevovat i nápady které jsou třeba ze sušeného ovoce a nějakého toho koření, ale to má snad taky každý doma :)
S návody budou taky i fotky aby jste měli nějakou tu představu jak by to mělo ve výsledku vypadat. Většina fotek bude z internetu, ale pár jich bude mých ;)
To je zatím asi všecko co jsem chtěla ... ( pokud bude mít teda někdo nějaký nápad na ván. dekoraci tak posílejte fotky s návodem na mail fimo-cernit@seznam.cz )

Novinka 11.

20. listopadu 2011 v 10:24 | majíTelka |  Novinky
Oznamuji, že doba do které se můžete přihlásit do Vánoční soutěže byla PRODLOUŽENA z důvodů zatím malé účasti. Takže se pokusím napsat ještě na pár blogů jestli by se nechtěl někdo přihlásit a za 2 dní, tudíž 25. 11. 2011 soutěž začne ! :) byla bych ráda kdyby jste vy zúčastnění napsali taky někomu jestli by se nechtěl přihlásit :) díky všem a nezapomeňte že tady : http://naramky-nausnice-zviratka.blog.cz/1111/vanocni-soutez-prihlasky se můžete přihlásit :)


Dnes bude možná první článek o vánočních dekoracích, ještě uvidídím jak budu stíhat ;)

přihlašovací doba sátle probíhá !

18. listopadu 2011 v 21:23 | majíTelka |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Upozorňuji, že do 20. 11. máte stále čas se přihlásit do vánoční soutěže ! Více informací najdete zde : http://naramky-nausnice-zviratka.blog.cz/1111/vanocni-soutez-prihlasky a zde : http://naramky-nausnice-zviratka.blog.cz/1110/info-o-vanocni-soutezi :) těším se

Chtěli byste ?

18. listopadu 2011 v 21:20 | majíTelka |  Vánoce - dekorace apod.
Chtěli byste článek o vánočních dekoracích ? Byly by tady různé tipy, návody a všechno by jste si mohli vyrobit samozřejmě doma ... Stačí odpovědět na anketu nebo nejlépe napsat komentář, jestli by jste to uvítali a třeba taky přispěli :) Pokud máte nějaké nápady na vánoční dekorace tak je můžete poslat s návodem a fotkou na mail fimo-cernit@seznam.cz

Vánoce se blíží

13. listopadu 2011 v 9:29 | majíTelka |  Ostatní ...
Jak všichni dobře víte, zanedlouho ( za měsíc a jeden den přibližně ) tady máme podle mě nejkrásnější den v roce. A je to , protože je celá rodina pohromadě, a nakonec dne se ještě rozdávají dárky... Komu by se to taky nelíbilo že? Jedině těm, kterým na Vánoce někdo umřel, ale to je samozřejmost.

* Slavíte Vánoce se vším všudy? ( kapr,stromeček apod.)
** Míváte na vánoční večeři kapra nebo jinou rybu popř. jiný řízek?
*** Kdy zdobíte stromeček a kdy ho naopak odzdobujete?
**** Kupujete na Vánoce dárky, nebo to necháváte na rodičích?
***** Máte ve škole na Vánoce besídku a vyměnujete si s kámošema/kama dárky?
To by bylo asi vše, článků o Vánocích bude určitě více, jelikož já tenhle svátek mám neskutečně ráda. Bude určitě článek o Vánoční výzdobě, adventním věnci apod. :)

Vánoční soutěž - přihlášky

9. listopadu 2011 v 20:37 | majíTelka |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Moc se omlouvám, ale tak trochu jsem zapomněla na soutěž :D ale dneska to napravím jelikož tady pro vás mám přihlášky !
Info najdete zde : http://naramky-nausnice-zviratka.blog.cz/1110/info-o-vanocni-soutezi takže kdo si nepřečetl tak hurá do toho :) a pak samozřejmně vyplnit přihlášku a je to :D Takže ta přihláška :
Toto vyplníte a pošlete na mail fimo-cernit@seznam.cz
1. Přezdívka + blog
2. Název výrobku + fotka
3. Baví tě soutěže ?
4. Jaké si myslíš že máš šance na výhru?
5. Hodně štěstí ! :)
Takže na tyto otázky odpovězte a očíslované odpovědi odešlete do 20.11 2011 na mail fimo-cernit@seznam.cz pokud bude málo zůčastněných přihlašovací doba se automaticky prodlužuje. A nezapomentě že výrobky se MUSÍ TÝKAT TÉMATA VÁNOCE!