Říjen 2011

Halloween

30. října 2011 v 13:00 | majíTelka |  Ostatní ...
Jak všichni ( asi ) ví, zítra se slaví americký svátek Halloween ! Kdo to nevěděl, už ví Smějící se. U nás v České republice neslavíme Halloween, ale ... ? Dušičky, neboli svátek všech svatých, ti kteří jsou věřící ( jako já ) to určitě znají a ví co to ,,obnáší". Chodí se na hřbitovy a zapalují se svíce .. prostě krásná atmosféra :) asi si o mě budete teďka myslet že jsem blázen, ale co už, mě se to prostě líbí, když je tma a všichni chodí se svíčkami ... mmm.
Chjo... proč neslavíme taky Halloween ? Koho by taky nebavilo chodit večer převlečení za obludy po domech a loudit sladkosti že? A vydlabávat dýně a pak jim vyřezávat srandovní obličeje :D prostě úžo.

Na konec pár otázek ... schválně, kdo je odpoví dobře tak dostane diplom -> HALLOWEENKSÝ! :D
* Jak se jinač říká svátku, který slavíme v Čr 2.11 ? ( Dušičky )
** Jaký je to svátek ?Halloween ? -> římský, keltský, americký ( neboli, kdo ho vymysel)
*** Co říkají děti v Americe, které chodí koledovat sladkosti ? ( anglicky )
**** Zelenina, která se vydlabuje a vyřezávají se do ní obličeje na Halloween.
Takže pokud máte aspoň 3 z těch čtyřech otázek dobře dostanete diplom :D ale to je jenom tak pro zpestření článku.

můj ,,výtvor"

30. října 2011 v 11:54 | majíTelka |  Moje nápady
Čauky...
už hoodně dávno jsem vyyrobila tyhle spirálky, myslela jsem si , že nejsou nijak moc pěkné tak jsem je schovala a nechala je schované. Nedávno jsem je ale našla a přidělala k nim afroháček a vypadá to, že jsou pěkné :) teda ségra si to aspoň myslí :)
Takže přidávám fotku mého dalšího vymyšleného výrobku :)


Návštěvnost

29. října 2011 v 14:56 | majíTelka |  Ostatní ...
Včera byla návštěvnos 100 lidí !!!! ;) díky všem.. a doufám, že na můj blog rádi chodíte a ještě budete v budoucnu rádi chodit :)

Pet Art

29. října 2011 v 13:30 | majíTelka |  Moje nápady
No.. není to ani tak můj nápad, pet art ,,objevila" a pojmenovala paní Renata Filipová. S pet artem mě seznámila učitelka na výtvarku, jelikož teďka ve škole pet art tvoříme... tenhle název se nepřekládá jako zvířecí umění, ale pet <- pet láhve a art <- umění .
A abych se dostala k tomu hlavnímu... nedávno veřer jsem se nudila a řekla jsem si že něco teda zkusím vytvořit... v prezentaci o pet artu jsem viděla i šperky, a to se mi celkem zalíbilo a doma jsem pak vytvořila náramek, pod textem jsou i fotky... nevím jak vás , ale mě pet art zaujal, však se podívejte na internet a nějaké výtvory od R. Filipové - šachovnice, pracovna alchymisty...

info o Vánoční soutěži

28. října 2011 v 13:19 | majíTelka |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
takže.. jak už jsem minule psala chystá se Vánoční soutěž, do které se bude moct zapojit vlastně skoro každý :) stačí, aby jsi uměl vyrobit třeba z papíru, korálků, plastelíny, FIMA, bavlnek apod. nějaký pěkný výtvor který pak vyfotíš a pošleš na mail... bodování bude probíhat formou laiků na mé stránce na fb ( Vlastnoručně vyrobené doplňky ) ... výhry budou asi opět diplomy a reklama na mém blogu a stránce fb ;)
to je asi zatím vše co bych tak k tomu mohla říct, a soutěž bude probíhat v listopadu , tj. asi od 1.11 do konce měsíce :)
doufám, že se vás hodně přihlásí ať máme konečně nějakou velkou soutěž :)

konec bleskovky č. 3

26. října 2011 v 14:03 | majíTelka |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Ukončuji bleskovku, takže už nepište komentáře, pokud tam nějaký napíšete už nebude platný... Zůčastnily se pouze dvě, ale oběma se podařilo získat aspoň něco.
Majitelka blogu www.about-petrushka.blog.cz získává ... DIPLOM ! Takže doufám, že se ozve a napíše mi svůj mail jelikož na něj při vyplňování zapomněla.
Druhá je Terry... ta se strefila perfektně a vyhrává návod i diplom ! Jí taky prosím aby mi napsala mail na jaký jí mám poslat diplom a návod ( k tomu návodu Terry, jaký jsi myslela ten řetízek? napiš mi to prosím do komentářů ).

Těšte se na VVS - Velkou Vánoční Soutěž , přihlášky budou co nejdříve a přihlást se může kdokoliv ( samozřejmě by měl umět z něčeho yrábět ) ... info později :)

Nezapomínejte !

23. října 2011 v 17:13 | majíTelka |  Ostatní ...
Nezapomínejte že na fejsbuku mám stránku taky :D ( viz. odkaz : https://www.facebook.com/pages/Vlastnoru%C4%8Dn%C4%9B-vyroben%C3%A9-dopl%C5%88ky/203854682971211 ) takže pokud se vám líbí můj blog tak neváhejte a přidejte se k mé stránce :)

Video-návod na obšívanou kuličku

23. října 2011 v 13:24 | majíTelka
Takže přidávám slibovaný videonávod na obšívanou kuličku... na tohle video jsem narazila, když jsem na google hledala originální doplňky z fima :P ale našla jsem teda lepší věc :D Video je ze stránky www.prozeny.cz .
Zde je odkaz : http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/modni-trendy/17504-vyroba-sperku-dame-vam-navod máte tam vide a 2. První je o ketlovaných náušnicích, pomůckách a broži, t druhé je o obšívané kuličce.. doufám, že tu kuličku někdo z vás taky zkusí a podaří se ;)

Novinka 10.

23. října 2011 v 13:21 | majíTelka |  Novinky
Čauky.... Usmívající se
dneska jsem se jako obvykle nudila a hledala něco na netu, a povedlo se! Už asi 5tý den se snažím udělat obšívanou kuličku z korálků, hrozně se mi to líbilo tak jsem si našla návod a šla to zkusit. Prvni dvě kuličky jsem ani nedodělala do konce, pak jsem udělala 3 které už jsem do konce udělala ale nakonec je stejně nejhezčí tak, kterou jsem udělala včera :P Fotky ještě nemám ale určitě budou... V dalším článku bude video-návod na tuto kuličku, pak přidám možná i stránku podle které jsem kuličku vyráběla.

Bleskovka č. 3

20. října 2011 v 17:30 | majíTelka |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Pro malé zpestření přidávám bleskovku o diplomy..... stačí odpovědět na pár otázek :) Jsou zde i oblíbené ,,otázky" VYBER, princip spočívá v tom , že když vyberete z obou dvojic ,,správné" slovo tak dostanete návod i diplom, pokud napíšete správné slovo z první dvojce dostanete diplom, a pokud z druhé tak návod. Myslím že jsem to dobře vysvětlila :P
1. Ahoj... jak se máš ? :)
2. PRAVDIVÝ názor na tento blog.
3. Vyber : krb / topení.
4. Vyber : růže / kopretina.
5. Z jakého ,,materiálu" nejradši vyrábíš ?
6. Co na diplom a popř. jaký návod + email.

Nové náramky z CERNITU

15. října 2011 v 16:48 | majíTelka |  Náramky
a další fotky výrobků z cernitu, teďka to jsou ale náramky :DNové náušnice z CERNITU

15. října 2011 v 16:39 | majíTelka |  Náušnice
Konečně přidávám fotky nových náušnic z cernitu... tady jsou :Tady máte pouze malou ochutnávku.. více najdete v Galerii -> Cernit -> Náušnice :D

Úprava blogu..

15. října 2011 v 11:39 | majíTelka |  Ostatní ...
Právě jsem provedla malou úpravu na blogu, zatím se týká pouze Galerie. Všechny výrobky z korálků Cernitu, bavlnek apod. jsem roztřídila. Myslím, že teďka v tom bude lepší přehled než předtím :D Napište mi prosím svoje názory :D Díky

:D

15. října 2011 v 11:07 | majíTelka
Ano ano... po dlouhé době jsem se opět dokopala k tomu abych začala sezónu vyrábění, focení apod. Dneska přidám nové fotky výrobků z FIMA. Budou to náušnice, náramky a přívešky... :D

Dále jsem opět chtěla upozornit na to že mám stránku i na facebooku : https://www.facebook.com/pages/Vlastnoru%C4%8Dn%C4%9B-vyroben%C3%A9-dopl%C5%88ky/203854682971211
Je nás už 120 takže kdo chce přispět tak se taky může přidat kliknutím na ,,TO SE MI LÍBÍ" , ale to už všeci víte že...

Myslím, že to je vše, jdu si teda dát fotky z foťáku na flashku a pak je ještě upravím, a pak už budou tady :D Takže tak za 30minut tady budou :D

A poslední zpráva, když už jsem se tedy dokopala k tomu tenhle blog zase rozproudit, tak přidám i nějakou tu bleskovku nebo poznávačku. A upozorňuji, že další kolo Ukaž svůj nejhezčí výtvor z čehokoliv už NEBUDE ! Takže pokud někomu dlužím návody nebo diplom tak pište na mail fimo-cernit@seznam.cz . Pokud to sami nevíte tak si najďěte v rubrice Soutěže, bleskovky... článek s výherci :D

Kytky z korálků

4. října 2011 v 17:55 | majíTelka |  Kytky a stromečky z korálků + návody
Hodně dlouho jsem se nehlásila a za to se vám hrozně moc omlouvám, ale škola mi dává zabrat.
Tak tedy přidávám fotky nových kytiček z korálků :D Prosím o koment jestli jsou povedené nebo ne :) díky