Červen 2011

vysvědčeníí

29. června 2011 v 21:35 | Zdeňulda |  Ostatní ...
Ahoooj!! Tak zítra už to skončí... cože to vlastně skončí ? Přeci 10ti měsíční POVINÁ školní docházka a začnou 2 měsíce bez raního vztávání .
Začínají PRÁZDNINY !!!! Teda jako já na ně nejsem moc natěšená, protože nikam nejedem, ani se nic moc převratného dít nebude ( ikdyž se ségra vdává ale až 3.9.2011). I tak se budu snažit si tyto prázdniny pořádně užít, taky protože že příští školní rok jdu už do 9.C.!! Ani věřt se mi tomu nechce ;). Jak jste na tom vy ?? Do které třídy jdete příští rok apod. ?
Devítka je prý nejlehčí ročník, teda to aspoň každý který to prožil říká, ale my jsme myslím schytali nehnusnější učitele. Děják : ředitel ( toho jsme ještě nikdy na nic neměli tak proto se bojím), Fyzika: ( předmět který mi šel jenom v 8 a 7 ) Trampotová... hrozná učitelka, možná že dokáže být i milá ?? No tak doufejme že ty 2 měsíce všeci přežijeme ve zdraví a vrátíme se pak opět do školy ... =) Tak co nej vysvědčení a předem KRÁSNÉ PRÁZKY !!!

práázdiny

19. června 2011 v 13:07 | Zdeňulda |  Ostatní ...
Po dlouhé době AHOJKI!!
Mám úplně užasnou náladu, hlavně po včerejšku...!!! Máme tady žhavé téma, o kterém se baví už skoro všchni : vysvědčení a pak prázky. Tak jak to dopadne u vás? Bude doma průser, nebo jste za tento půlrok ze sebe vymáčkli to nejlepší a vše bude OK?? U mě asi obě, oproti minulému čtvrtletí mám vysvědčení horší o 1 dvojku, ale to je ještě v pohodě .
Další část žhavého tématu jsou prázdiny... Každý se ptá : ,, Kam pojedete? Co plánuješ? Jak si to tentokrát užiješ? ...." atd. My teda tento rok nejedem nikam, ale vždycky chodíme každý týden na nějaký výlet do zoo, Radhošť, potě... apod. a mě to tedy bohatě stačí. samozřejmě, že se co nejvíce stýkám s kámoškami, a klidně celý den prosedíme venku na dece a kecáme o všem možném. Abych se přiznala, ráda bych jela někam pryč za hranice ČR, ale to se jen tak nepovede... Máme velkou rodinu a 2 ségry se tento rok vdávají. Takže musíme kapku šetřit.
Konec smutných věcí , raději mi napište co budete dělat vy a jak prázky prožijete.

další ..

15. června 2011 v 18:55 | Zdeňulda |  Moje nápady
Tak jsem se zase jedno jarní odpoledne nudila a zkusila něco zkutit =) a toh
le je výsledek.. omluvte kvalitu, je to foceno foťákem a trochu upraveno =)

další diplom =)

15. června 2011 v 16:12 | Zdeňulda |  Diplomy
Tak mám tady další diplom. Tentokrát je od Evči za třetí poznávačku, za 2. místo. Díky moc, líbí se mi =)


Diplomy

12. června 2011 v 12:23 | Zdeňulda |  Diplomy
Našla jsem v kompu nějaké uložené diplomy které ještě nemám dané na blogu. Tak vám tady nějaké dám =)
1. Diplom pro Terry za : spřátelený blog a 2 soutěže

Dále nějaké další diplomy, které jsem dostala :

Soutěž 2

12. června 2011 v 11:06 | Zdeňulda |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Tak, bleskovka už skončila a máme tady další. Tentokrát to je ale soutež doufám, že se vám bude líbít a vy mi budete co nejvíce psát =)
Soutěž : Zodpověz na pár lehkých otázek :
1. Nazdárek, jak se máš?
2. Uveď alespoň 2 druhy korálků.
3. Uveď 2 druhy názvů bavlnek.
4. Jakou barvu laku na nehty máš zrovna teď?
5. Těšíš se na prázdniny?
6. Co chceš na diplom ?
7.Tak příště ČAUKI =)

A ještě jedno upozornění : Odpovědi mi pište na mail ( nebo zpráva autorovi ). Bude to lepší a diskrétnější . Díky předem. A beru pouze prvních 5 mailů které mi přijdou. Čas máte do 23. 6. tj. do data mého svátku .

ukončení bleskovky č. 2

12. června 2011 v 9:54 | Zdeňulda |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Ahojky, chci vám jenom oznámit, že dnešním dnem končí bleskovka číslo 2!!! Takže už mi tam nikdo prosím nepište vaše tipy protože už je pozdě . Ale zanedlouho bude další soutěž nebo bleskovka.

Mýdlová hmota = mýdlo

11. června 2011 v 18:34 | Zdeňulda |  Moje nápady
No nebyl to ani tak mů nápad, spíše sester. Když jednou jely do Frýdku Místku do papírnictví kde kupujeme CERNIT tak tam uviděly mýdlovou hmotu. Nijak zvláště si ji nevšímaly, ale jedna z nich mi o ní řekla. Když tam potom jela ségra po nějaké době, zavolala jsem ji, aby se na ni podívala a kolik stojí. Ségra ji hned koupila, protože nebyla moc drahá... Včera jsem zkusila mýdlo z mýdlové hmoty udělat, ale předtím jsem se ještě podívala na net na nějaké nápady.
A podařilo se =). Fotky nemám, ty budou až udělám nějaké pěkné mýdlo, popř. něco zaliju mýdlovou hmotou.
Musím vám to doporučit, protože je to další super věc kterou jsem objevila =). Jedna malá dózička stojí 63,- , ale třeba to bude z netu levnější. Nevím.
Prostě vám to doporučuji! A pokud s touto mýdlovou hmotou máte někdo nějaé zkušenosti určitě napište, jak se vám to líbí a můžete napsat nějaké vaše tipy. Díky =)

Návštěvní kniha

9. června 2011 v 18:26 | Zdeňulda
Tato rubrika už není moc aktivní, a tak vám jí tady ještě jednou trochu představím.
Je to rubrika, kde můžete psát vaše dotazy, upomínky... apod. Je to taková malá poradna . Doufám, že vám tato rubrika pomůže, protože jestli něco hledáte nebo potřebujete s něčím pomoct tak tady mi napište =)

pro SB

9. června 2011 v 15:28 | Zdeňulda
Zdá se mi, že sbéčka nejsou už moc aktivní, a tak prosím, aby každé moje SB vyplnilo tohle :

Přezdívka:
Blog nebo webovka :
Jak často chodíš na www.blog.cz ? :
Nejoblíbenější barva :

Jenom tak pro kontrolu . Díky

opět fotečky

6. června 2011 v 19:36 | Zdeňulda |  Novinky
Tak už je to všechno upraveno, uloženo a teď vám ty fotku konečně budu moct ukázat .
1. fotka : přívěšek velká kostka s řetízkem z bavlnek
2. fotka : přívěšek velká kulička s uháčkovaným řetízkem
3. fotka : náušnice MALINY
Tak tohle je myslím už všechno... pokud jsem na něco zapoměla tak vám to tady dám později =) A ještě jednou upozorňuji že stále ještě běží bleskovka!!
Byla bych ráda, kdyby jste mi do komentů napsali co si o mých výrobcích myyslíte, jak se vám líbí apod.

už za chvíli....

6. června 2011 v 19:15 | Zdeňulda
Už za chvíli sem dám konečně fotky dalších výrobků. Prosím napište mi svůj názor jak se vám líbí apod. Musím je jenom trochu ,, vylepšit " a pak to bude ještě trvat než se to všecko načte... =)

Kdo vyhraje ??

5. června 2011 v 19:19 | Zdeňulda |  Ostatní ...
Tak co, kdo dneska vyhraje československou superstár? Napište mi svůj tip do komentářů... já si myslím, že oba mají samožrřjmě na to aby vyhráli, ale nejvíce asi fandím Lukáši Adamci. Asi se nebudu dívat do konce superstár takže se nechám ráno překvapit kdo vyhrál =))!

brigády

5. června 2011 v 11:11 | Zdeňulda |  Ostatní ...
Ahoj , jak se dneska máte? Já docela mizerně, no kdyby mi bylo už 15 tak by to bylo mnohem lepší. Proč? Mohla bych totiž jít na nějakou tu brigádu a vydělat si nějaké peníze. Jenže jelikož mi ještě 15 není tak si můžu jedině trhnout nohou. Jediné čím si můžu něco vydělat je skádání letáků pro ségru která je potom rozváží po Lubně a Janovicích, nebo prodávat své vyrobené výrobky, ale o ty není teď moc velký zájem.
A jak to máte s přivyděláváním vy? Už vám je 15 a můžete jít na brigádu nebo ne....? Napište mi svůj názor.

A tak jsem se rozhodla opět vyhlásit 45% slevu na vše, na nějaké výrobky i 50% třeba náramky z bavlnek. Normální uzký náramek z bavlnek normálně stojí 10kč, ale teď by vás stál jenom 5kč! Tak neváhejte a objednávajte... piete zde do komentářů nebo do rubriky ( tam je článek ) NÁVŠTĚVNÍ KNIHA. Předem díky. Do zmíněné rubriky mi můžete psát i názory na můj blog a různé články.

zase školní výlet =))

2. června 2011 v 18:35 | Zdeňulda |  Ostatní ...
Zítra konečně jedeme na školní výlet do Mostů u Jablůnkova - SKI AREÁL. Hodně se tam těším, protože konečně vypadnu z domu a taky se těším na naši třídu, protože výlety s nima jsou nejlepší. Sradna, trapasy, adrenalin.... tohle vystihuje naše školní výlety . Ještě je jedna super vě, že nebudu muset ráno vstávat ve 6:15 ale až v 7:00 hod páč máme na nádraží sraz v 7:55 a já mám nádro do domu tak 5 minut, možná více. Jenom doufám, že vyjde počasí... ;)

Bleskovka č. 2

2. června 2011 v 18:31 | Zdeňulda |  Soutěže,bleskovky,postřehovky...
Ahooj, tak po dlouhé době tady máme bleskovku. Tentokrát je na téma barevné písmo: napíš sem jednu větu která bude několikrát napsána a pokaždé jinačí barvou. Pod každou barvou se skrývá jiná ,,výhra". Odpovědi mi pište formou takovou, že napíšete svůj mail, přezdívku a barvu ( viz věty dole ). Pak vám napíšu mail co jste vyhráli.

Bleskovka číslo 2. Komentujte !!! =)
Bleskovka číslo 2. Komentujte !!! =)
Bleskovka číslo 2. Komentujte !!! =)
Bleskovka číslo 2. Komentujte !!! =)
Takže máme tady růžovou, fialovou, módrou a oranžovou. Výhry : pod dvěma barvami je diplom, pod jednou je hlas v soutěži a pod další je reklama u mě na blogu ( tj. že mi napíšete nějaký článek na mail a já ho potom budu mít na blogu zveřejněný.. ) .
Bleskovka bude trvat od dneška 2.6. 2011 do 11.6. 2011 , pokud doté doby nikdo nebude komentovat tak bude bleskovka prodloužena!!!