Květen 2011

HEH ....

29. května 2011 v 13:29 | Zdeňulda |  Ostatní ...
Tak opět jsem zde. Dneska jsem dodělala úúúplně nádherné náušnice... naučila jsem se totiž velkou kuličku z korálků ( malou jsem už uměla předtím) a na netu jsem na jedné stránce našla krásné náušnice, a jak je u mě zvykem: snažila jsem se je vyrobit. Myslím, že se mi dost povedly... ale jaksi vám tady nemůžu dát fotky což je velká škoda, protože nemůžu najít foťák. K náušnicím... skládají se z jedné malé kuličky a pod ní je velká kuličkaa z korálků, jsou obě stejné barvy... jdu se na net podívat jestli nenajdu podobné náušnice. Potom vám tady dám fotku nebo spíše odkaz.......
............................... o 10 min. později : tak jsem to našla, není to úplně to stejné, ale na fleru to je http://www.fler.cz/zbozi?search=n%C3%A1u%C5%A1nice-+kuli%C4%8Dky+z+kor%C3%A1lk%C5%AF&where=product&page=7 tak tady na téhle stránce náušnice které se jmenují In a Little While. Tak tyhle jsem udělala, akorát že prostě trošec jiné. To uvidíte, až najdu foťák. =)) zatím vše =))

opět

26. května 2011 v 12:08 | Zdeňulda |  Bavlnky
Vím, že jsem tady dlouho nic nepřidávala, ale nešel nám doma net a fotky se mi furt nechtěly načítat. Tak mám pro vás teďka fotky dalšího náramku z bavlnek a návod pro ty kdo náramky z bavlnek neumí. Návod je na uzel do prava a do leva.
návštěvnost

23. května 2011 v 10:14 | Zdeňka =) |  Ostatní ...
Mám tady návštěvnost za minulý týden :
Podnělí : 54
Úterý : 45
Středa : 40
Čtvrtek : 43
Pátek : 42
Sobota : 52
Neděle : 59
Celkem : 335 !!
Minulý týden byl asi nejúspěšnější za celou tu dobu co blog mám! Díky =))
Slibuju, že sem budu stále dávat fotky a chystat soutěže,bleskovky... apod.
Dneska odpoledne sem přidám i postup na náramky z bavlnek, fotky dalších náramků

Školní výlet 2011

22. května 2011 v 12:22 | Zdeňka =) |  Ostatní ...
Nedávno jsme se konečně dozvěděli kam pojedeme na školní výlet. Měli jsme učiteli ( koudymu ) dát nějaké návrhy a z těch by se vybralo to nej ( hlasováním). Tohle se neuskutečnilo, spíše tak částečně, návrhy jsme učiteli dali, ale on stejně vybral něco jinačího. Vybral docela blízké město Mosty u Jablunkova. Tam půjdeme do SKI areálu - bobová dráha, střelba z luku, bungee trampolíny, aerotrim... apod. Na bobovou dráhu půjdeme celá třída, a zbytek je na nás. Jelikouž s našim učitelem jsou vždycky ty školní výlety strašná prdel a nikdy se nenudíme tak se moc těším. Jede s námi i učitelka na VV, která je strašně šťastná ( ironie), že tam s námi jede. Výlet se uskuteční 3.6. 2011 v pátek, je to super protože ten týden se budem učit jenom 3dny. Proč ? : 1.6. středa - Den dětí, to jedeme myslím že do kina
: 3.6. pátek - výlet
takže to bude supiš!! =) Opět adrenalinový výlet xD minulý rok to bylo, ale lepší, jenom se mi to tady nechce psát. Kdyby jste naši třídu a učitele znali tak by to bylo jednoduší ..

novinky

21. května 2011 v 14:13 | Zdeňka =)
Tak vás zase zdravím. Chtěla bych vám ukázat nový způsob jak využít perličky - rokajl, a dřevěné korálky. Našla jsem návod na krásnou obšívanou kuličku... ale jelikož jsem se ještě nedokopala k tomu abych ji vyrobila, tak vám dám zde apoň odkaz na stránku na které jsem to našla.
Je tam pěkně popsaný postup a jsou tam i obrázky, které by vám měly vyrábění usnadnit.

co se děje ?

20. května 2011 v 19:08 | Zdeňulda |  Bavlnky
Po dlouhé době vás opět zdravím.. =) teď jsem neměla moc času, škola mi dala docela zabrat, ale teďka je tady víkend a já mám opět čas se vás pochlubit s novými výrobky a vykecat se vám z toho co se vlastně stalo za celý ten týden. Začnu tím, co asi mnozí z vás neví, TENTO BLOG BUDE FUNGOVAT I JAKO INTERNETOVÝ OBCHOD. Mám pro vás hned akci : za zakoupení výrobků nad 50kč máte 1 výrobek ( náušnice asi ne ) zdarma! O dalších akcích vás budu informovat.

Co si vlastně můžete koupit ?
Zakoupit si můžete všechno co vyrábím, tj. zvířátka z korálků, výrobky ( náušnice, přívěšky... ) z CERNITU , náramky z bavlnek a korálků...

Pokud se vám něco bude líbit tak mi napište mail na 6zdenka6@email.cz .

Další a asi poslední zpráva je ta, že jsem se rozhodla, že začnu vyrábět přívěšky na mobil se jménem z bavlnek. Mylslím, že je to dobrý nápad... normální náramky mě už moc nebaví, možná tak ty přívěšky nebo indiánský náramek z bavlnek. Fotka už tady je, ale pro připomenutí ještě jednou :

tenhle mám na mobile... ono to měl být náramek, ale jaksi jsem nepočítala s tím, že to písmo bude tak malé.
Tohle je všechno.. tak příště.

náramky z bavlnek fotky

15. května 2011 v 16:32 | Zdeňulda |  Bavlnky
Opět jsem zde, mám pro vás fotky přívěšků a jednoho nedodělaného náramku z bavlnek.

toto je ten nedokončený náramek:
tohle je přívěšek s mým jménem :
a poslední je fotka s vůbec první výrobkem s nápisem/obrázkem ve čtvercové síti : slon ( pod obrázek přidám i zdroj kde jsem návod našla a mám i obrázek )

---><--- A

15. května 2011 v 15:08 | Zdeňulda |  Bavlnky
Říka se kecy v kleci, ale teď to myslím vážně =) mám nafocené fotky takže tak do hoďky budou na blogu. Fotky : budou se týkat bavlnek : přívěšek s mým jménem, slon a kousek načatého náramku na kterém budou tlapky.. =)

HOKEJ
nevím jak vás, ale mě hokej baví ( a jenom se na něho dívám ) , když je MS. Už za hodinu začne přímý přenos z Bratislavy kde se opět setkáme s rusáky. s rusáky proto, protože je nemám ráda ( hlavně Arťuchina, tu korbu, která váží 120kg a měří skoro 2metry). Moc našim hokejistům držím palce aby jsme vyhráli aspoň to třetí místo a rusáci ať si vemou bramborové medaile. Stejně to bylo nejlepší, když jsme minulý rok bojovali o 1. místo o5 s rusáky a vyhráli jsme. Oni si ani ty medaile nenasadili jak byli nasraní. Opět k tématu, prostě do teď jsme byli nej tým, prohráli jsme jenom jednou, a držím palce aby jsme nej tým ještě dlouho byli.
Otázka : Který z hokejistů vám příjde nejhezčí ? A který nejlepší ?
Můj názor je, že nejlepší je náš brankář ONDŘEJ PAVELEC a je docela i pěkný =)

hmm...

13. května 2011 v 21:59 | Zdeňulda |  Bavlnky
Ahoooj, vím, že tady pořád píšu , že už umím ty náramky z bavlnek ( jako aby na nich byl nápis), ale nedávám tady vbc žádné fotky. Za tohle se omlouvám, ale nějak se nemůžu dostat k foťáku a ani není moc čas kdy bych to nafotila , pak to musím dát do kompa ( já mám nootebook) , z kompda do flašky a pak až do noťasu... takže dost práce než se to všechno udělá. Nejdéle asi trvá to, jak se to na blog.cz načítá. . Jinač se u nás doma nic moc něděje... zítra jedem na Hostýn , takže budu muset vstávat brzo ráno, ale neva no... budu vstávat stejne jak vstávám do školy takže v poho. Napište mi co jste dělali vy celý týden ?

Obrázek ve čtvercové síti ( bavlnky )

11. května 2011 v 18:59 | Zdeňulda |  Bavlnky
Taaak, po dlouhé době se mi podařilo vyrobit náramek ( přívěšek ) z bavlnek na kterém je vzor. Předtím jsem se o to pokousela asi 3krát, ale ani jednou se mi to nepodařilo..., ale tedka jo!! =) Fotku ještě nemám, ale napíšu vám tady aspoň odkaz na stránku kde jsem to našla. http://pajussska.blog.cz/1104/navod-na-sponku-ve-stylu-naramku-pratelstvi . Je tam nákres na toho sloníka, návod a napsané co všechno budete potřebovat apod. Až ten přívěšek vyfotím, tak zde tu fotku dám, ale budu to fotit mobilem, takže kvalita na vy víte co... =)

Den Matek ( Den vítězství ), bleskovka...

8. května 2011 v 21:09 | Zdeňulda
Ahooj, dneska je 8.5. a všichni víte co to znamená. Teda aspoň vaše maminky a babičky ano. Je totiž Den matek, ono se slaví i den vítězství kdy jsme bojovali s Ruskem proti nevím komu, ale řekla bych že tohle se už asi tak hodně neslaví jako den matek. Tak co ?? co jste dali svojí mámě ?? Pochlubte se...

Bleskovka : Do komentářů mi napište ( ale popravdě), co jste dali své mámě ke dni matek , svou přezdívku a mail!! Máte šanci získat diplom za bleskovku ( speciální) DEN MATEK. Tak pište a nenechte si tohle ujíít =) Máte šanci psát do 10.5. 2011 ( PS: trochu to prodloužíme kdyby se někdo opozdil ) .

náramky

1. května 2011 v 13:16 | Zdeňulda |  Bavlnky
Tak tady máte ochutnávku nějakých náramků z bavlnek. Omlouvám se za kvalitu fotek, ale je to foceno foťákem na mobile takže nic moc. První dva obrázky jsou náramky indiánské ( neboli náramky na vlnách ). Druhý je úhlopříčka DUHA. Doufám, že se vám líbí, napište mi prisím svůj názor =)

1. MÁJ

1. května 2011 v 9:52 | Zdeňulda
Dneska máme 1. květen neboli 1. Máj... určitě všichni znáte tu krásnou básničku : Byl pozdní večer , první máj
večerní máj byl lásky čas, hrdliččin zval ku
lásce hlas, kde borový zaváněl háj... atd.
Kdo by to taky neznal, když je tato básnička vlastně o lásce a máji, který dnes slavíme. Dnes by měly všechny dívky, ženy holčičky dostat pusu od kluka/hocha pod rozkvetlou třešní... tak nevím jestl se tohle povede i mě, protože jsem krapet nemocná =(.
Dále k vyrábění . . .
konečně se mi povedl udělat indiánksý náramek ( někteří mu říkají náramek na vlnách). Když jsem ho dělala poprvé tak se to moc nepovedlo, spíše to moc nevypadalo jak to vypadat má, ale podruhé už jo! Určitě tady dám fotky až se dostanu k foťáku...=) . Náramek je určený pro mojeho kámoše takže se sním rychle rozloučím, proto si udělám hodně fotek. Už i ségry mi říkaly že se jim to líbí, takže možná budu dělat i jim. Myslím, že to dneska už stačí. Napište mi jak jste prožili 1. máje vy =)