Duben 2011

Jak na to ?

25. dubna 2011 v 15:40 | Zdeňulda |  Bavlnky
Ahooj =), rozhodla jsem se, že začnu pomáhat těm kteří se pokoušejí něco naučit,ale zatím to nechápou. Pokuď se to bude týkat mého blogu ( toho co vlastně umím) tak vám ráda pomůžu. Pokud ne, tak se budu pokoušet něco otom co vás zajímá a včem potřebujete pomoct. Chtěla jsem začít tím, jak se vyrábějí náramky z bavlnek... vyfotím vám přesný postup jak na to a přidám možná i koment. Napište mi pls co si otom myslíte, a jestli to má vůbec cenu něco takového dělat. Nechci to dělat nadarmo.. takže u jestli by vás to zajímalo a něco třeba přineslo. Díky moc =)
A ještě bych chtěla poděkovat všem kteří můj blog stále navštěvují a doufám, že vám něco i přinesl...
Dále... co Velikonoce ? Já jsem si je teda moc neužila, protože na to že tak před třemi lety jsme se s kluky honili po zahradě a lili po sobě vodu z flašek tento rok byl chabý.. Ani moc kluků nepřišlo. Tak ale jednou mě kluci dali do sprcháče a ,,umyli" tak aspoň něco. Jak jste dopadli vy ??

článek pro mě SB

25. dubna 2011 v 14:14 | Zdeňulda
Ahoj, tak po dlouhé době opět píšu... je to jenom taková malá upomínka pro mé SB ( Evča, Janísek, Terry...). Byla bych ráda, kdyby jste nepsaly jenom obíhám, krásnej blog atd. jako je to docela na nic nemyslíte?? Byla bych ráda kdyby jste mě respektovaly, ale i napsaly co si otom myslíte. Díky :)

náramky z bavlnek

19. dubna 2011 v 20:38 | Zdeňulda |  Bavlnky
Ahooooooooooj ! Tak a konečně tak po třech dnech jste se mě zase dočkali ;). Teď jsem jak už víte začala s bavlnkami a zase se mě to nějak chytlo a vypadá to že i dlouho držet bude. Na www.youtube.com jsem se dívala na videa, ve kterým různí lidé vytváří různé náramky z bavlnek nebo něco tomu podobné. Zaujalo mě jedno video, kde chlap vyráběl náramek z ,,tkaniček". A jelikož jsem člověk kutivý, tak jsem si řekla že ho kusím taky vytvořit. Dnes po aerobiku jsem zašla do galanterky a ikdyž tkaničky neměli tak jsem pořídila dobře a koupila si bundovou šňůru, která vypadá docela stejne. Vyrobený ho ještě nemám, ale hned po vytvoření zde dám fotky výrobku a idkaz na video na youtube. Takže se máte ZASE na co těšit =)

Náramky přátelství

10. dubna 2011 v 14:45 | Zdeňulda |  Bavlnky
Ahojte,
doost dlouho jsem tady na blogu nebyla, a tak jsem zde po době zavítala. Zase mě něco chytlo.. ne nemoc ne, ale ,, závislost " na náramcích přátelství z bavlnek. Určitě se vám to taky někdy stalo . Tak jsem zašla do galanterie a nakoupila si nějaké barevné bavlnky.. ( chtěla bych udělat malou naketu, nebo mi pište spíše do komentů jaký druh bavlnek kupujete, značku) . Hned jsem nějaké vyrobila, ale protože umím jen základní vzory, tak jsem se rozhodla naučit i ty složitější. Zatím umím je jeden. Je sice na tom blogu kde jsem ho našla mezi základními, ale já jsem ho ještě neuměla takže pro mě byl složitější .Dnes jsem začala barevný náramek se vzorem úhlopříčky je z deseti pramenů a proto se mi moc líbí. Určitě budou i fotky.. =). Pokud budete chtít tak vám můžu z knihy NÁRAMKY PŘÁTELSTVÍ ofotit nějaké návody a poslat nebo dát u mě na blog. To ještě nevím. Takže se máte opět nač těšit. A zakončím to novou zprávou ( tedy asi jenom pro mě dobrou ), že budu mít v podnělí nový mobil. oc se na něho těším =) Zatím čaute